Стань таємним клієнтом
сервісних центрів МВС

Ти можеш особисто перевірити якість держпослуг та допомогти реформі сервісних центрів МВС, взявши участь у проекті «Таємний клієнт».
Мета проекту: подивитися на роботу сервісних центрів МВС твоїми очима, ставати ще відкритішими для тебе та вдосконалюватись щодня.


P.S. У реформи ще багато роботи, будемо вдячні за допомогу ;)
Як стати таємним клієнтом
Таємним клієнтом може стати кожний мешканець України під час візиту до сервісного центру МВС. Треба отримати реальну послугу і дати оцінку якості організації роботи та обслуговування згідно запропонованої форми.

Послуги сервісних центрів МВС — заміна та видача посвідчень водія, реєстрація/перереєстрація ТЗ, видача довідок про відсутність судимостей та інші.
тому, якщо тобі небайдужі якісні зміни у твоїй країні, підтримай ініціативу та постався до своєї участі відповідально. Від об'єктивності дій таємного клієнта залежить подальший розвиток сервісних центрів МВС.
Для нас це справді важливо
Дії таємного клієнта
Перед візитом ознайомся з анкетою-відгуком та критеріями оцінки роботи сервісного центру МВС.
Відвідай один з-поміж запропонованих сервісних центрів МВС та отримай реальну послугу.
Після візиту уважно заповни анкету (радимо це робити одразу після або під час візиту, щоб не забути про важливі деталі). Не забудь натиснути кнопку «Надіслати».
Ну що, станеш нашим таємним клієнтом?
Зверни увагу
1
У разі виникнення питань при обробці анкети з таємним клієнтом може зв'язатися співробітник Головного сервісного центру МВС.
2
За результатами визначимо напрями підвищення рівня та якості обслуговування клієнтів (спрощення процедур, оптимізація робочого процесу, підвищення кваліфікації персоналу тощо).
3
Ця анкета не є повідомленням про корупцію. Щоб повідомити про неї, згідно законодавства, заповніть Форму електронного повідомлення про корупцію.
Сервісні центри МВС працюють за графіком:
вт-пт 9:00-18:00, сб 9:00-16:45.


У нових сервісних центрах МВС громадян обслуговують у порядку електронної черги.
Запам'ятайте свій номер електронної черги: його необхідно буде зазначити в анкеті, аби ми могли перевірити надану Таємним клієнтом інформацію.
Адреси у Києві
ТСЦ МВС № 8043 — пр-т Степана Бандери, 26 В, ТЦ "Метро";
ТСЦ МВС № 8044, № 8045 — вул. Павла Усенка, 8;
ТСЦ МВС № 8046 — Столичне шосе, 104;
ТСЦ МВС № 8048 — вул. М. Грінченка, 18;
ТСЦ МВС № 8047 — с. Софіївська Борщагівка, вул. Велика Кільцева, 110-А.
Лишились запитання?
Телефон: (044) 290-19-88
Фейсбук: fb.com/hsc.gov.ua
Сайт: hsc.gov.ua