A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
widget will apear here

Побратими на фронті – колеги в сервісних центрах МВС. Ветерани війни долучаються до нашої команди


25 Липня 2025

Пліч-о-пліч не тільки на війні, тепер їх об’єднує спільна справа. Хочемо розповісти історію про двох побратимів — ветеранів війни, які долучились до команди сервісних центрів МВС Харківщини.

Сьогодні ветеран Валентин розпочав стажування в територіальному підрозділі Харкова. Для нього це новий етап та досвід. Він готовий до опанування нових знань, тим більше, що поруч – команда сервісних центрів МВС, серед якої вже рік, як працює адміністратором його побратим Богдан. 

Вони мають різні життєві історії, але спільні цінності. В 2022-му році пішли добровольцями, проходили навчання разом, отримали позивні «Харків» та «Борсук», потім служили в одній роті Національної гвардії України.

У 2023 році під час виконання бойового завдання Богдан отримав тяжке поранення легенів. Йому довелося залишити службу. Від рядового солдата до молодшого сержанта, який мріяв повернутися, але мав  зрозуміти: тепер його шлях — інший. Він пройшов реабілітацію та став частиною команди сервісного центру МВС у Харкові.

Валентин тримав позиції оборони до 2024 року, та під час чергового бою отримав поранення голови та хребта. Тепер жартує, що має справжній «залізний стрижень» – не лише в характері, а й у спині. Після реабілітації ще деякий час воював у мобільній вогневій групі, але тіло сказало «досить» раніше за серце. А відсьогодні – почав стажування у сервісному центрі МВС Харкова та працює разом зі своїм побратимом.

Ще один ветеран війни – Максим – сьогодні розпочав стажування у сервісному центрі МВС Запоріжжя. Він двічі ставав на захист України, а тепер долучився до цивільного фронту. Його історія – про відповідальність, стійкість і щиру відданість державі.

У березні 2022 року Максим мобілізувався до лав Збройних Сил України. Попри те, що вже мав за плечима військовий досвід – служив у ЗСУ за контрактом із 2013 по 2018 рік і звільнився у званні лейтенанта – він повернувся до війська як солдат: «Я просто знав, що мушу бути там. Не пішов за званнями, пішов за покликом. І цього було достатньо».

Службу проходив у найгарячіших точках – Луганська, Донецька, Миколаївська, Сумська, Запорізька області. За креативний підхід до виконання навіть найпростішого бойового завдання побратими дали йому позивний «Кіпіш». Потім поранення, лікування, реабілітація та звільнення зі служби.

Втім, на цьому шлях служіння державі для нього не завершився. Після реабілітації Максим вирішив шукати себе в новій, мирній справі, але з тим самим сенсом: бути корисним людям. Так дізнався про можливість пройти стажування в сервісному центрі МВС, і не вагаючись – подав резюме.

Історії про наших захисників – це приклад того, що життя не закінчується після поранення, а відкриває нову главу. Досвід наших ветеранів надзвичайно важливий не тільки на фронті, а й в цивільному житті. Саме тому ми пропонуємо ветеранам не просто роботу, а можливість реалізувати себе, стати частиною команди сервісних центрів МВС.

Детальніше про вакансії в кожній області можна дізнатися на офіційних сайтах чи Facebook-сторінках відповідного регіону.

Заповнити анкету можна тут.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.