A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
widget will apear here

Надання відомостей з Єдиного державного реєстру транспортних засобів


На виконання вимог Закону України «Про дорожній рух» постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 року № 260 «Деякі питання надання інформації про зареєстровані транспортні засоби та їх власників та належних користувачів» встановлений виключний порядок надання інформації з Єдиного державного реєстру транспортних засобів (далі — ЄДРТЗ) фізичним та юридичним особам.

Безоплатні витяги з ЄДРТЗ можна отримати:

На безоплатній основі надається інформація з ЄДРТЗ за умов здійснення пошуку за одним із таких критеріїв:

  • прізвище, ім’я, по батькові та дата народження власника;
  • реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта;
  • повне найменування юридичної особи;
  • ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України (код згідно з ЄДРПОУ).

Платний витяг з ЄДРТЗ надається за умови здійснення пошуку за ідентифікаційним номером (VIN) транспортного засобу. Для цього надається:

  • заповнена частина ІІІ форми  запиту, що визначена в Додатку до постанови КМУ від 25.03.2016 року № 260;
  • копія платіжного доручення разом з листом, у якому вказано, за якою адресою і в якій формі (згідно з сумою оплати) запитувач має отримати витяг, що надісланий на адресу сервісного центру МВС, на реквізити якого була здійснена оплата.

Оплата здійснюється у відділенні зручного для заявника банку за реквізитами Регіонального сервісного центру МВС, до якого буде направлятиметься запит. Вартість послуги передбачає надання інформації щодо одного транспортного засобу. Якщо потрібно отримати інформацію стосовно декількох транспортних засобів, необхідно заповнити запит на кожний транспортний засіб окремо, оплатити всю суму за надання всіх витягів (сума платежу дорівнює ціні одного платежу помноженого на кількість запитів). У реквізитах платежу замість слова «кількість» необхідно вказати кількість запитів (наприклад від 01 до 999), що надсилаються листом разом із цим платіжним дорученням.

У разі невідповідності запиту положенням Постанови КМУ від 25.03.2016 року № 260, запитувачу надсилається вмотивована відмова в наданні витягу з ЄДР ТЗ. За бажанням запитувач може виправити запит і повторно надіслати його.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 04.06.2007 р. № 795  вартість послуги з надання витягу з ЄДРТЗ становить:

  • за надання відомостей в паперовій формі (в т.ч. ПДВ) — 73,08 грн*  (призначення платежу *;178016;9979508;01;код платника)
  • за надання відомостей в електронній формі (в т.ч. ПДВ) — 54,82 грн* (призначення платежу *;178016;9979510;01;код платника)

 Для скорочення часу обробки даних рекомендуємо звертатись до найближчого Регіонального сервісного центру  МВС. 

АТЕСТАТ ВІДПОВІДНОСТІ щодо захисту інформації відповідно до вимог нормативних документів з технічного захисту інформації.