A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
widget will apear here

Не лише послуги, а й підтримка: вітаємо лікарів з професійним святом


06 Жовтня 2025

У перший понеділок жовтня відзначається міжнародний День лікаря – свято професіоналів, які щодня рятують життя та допомагають у найскладніших ситуаціях. Головний сервісний центр МВС та територіальні підрозділи, своєю чергою, щиро вітають всіх лікарів із професійним святом.

Серед тих, у кого сьогодні свято – і ті, хто працює у складі Товариства Червоного Хреста України, надаючи гуманітарну допомогу в умовах надзвичайних ситуацій та збройного конфлікту.

Головний сервісний центр МВС водночас підтримує гуманітарні місії – зокрема, через реєстрацію спеціального транспорту, який використовується для порятунку життя та надання допомоги, долученням фахівців до проведення тренінгів для співробітників, а також інформаційною підтримкою.

Автомобілі з емблемою Червоного Хреста – під наглядом закону

Цього разу, користуючись професійним святом, на прохання Червоного хреста, доводимо до відома, що автіки організації марковані відповідною емблемою – червоним хрестом на білому тлі, що відповідає міжнародному гуманітарному праву і має захисну та розпізнавальну функцію.

Важливо: емблема Товариства Червоного Хреста не є декоративним або комерційним знаком. Вона свідчить про належність до медичних або гуманітарних структур, офіційно уповноважених працювати під захистом міжнародного права.

Неправомірне використання символіки карається згідно з Кримінальним кодексом України (ст. 445 та 435), а в зоні воєнних дій може трактуватися як воєнний злочин.

Гуманність і доступність: тренінг з етики спілкування з людьми з інвалідністю

Щодня працівники сервісних центрів МВС обслуговують сотні громадян. І наше завдання – щоб кожна людина, незалежно від стану здоров’я, почувалася комфортно та гідно.

Саме тому адміністратори територіальних сервісних центрів МВС із Хмельницької, Тернопільської та Чернівецької областей нещодавно взяли участь у спеціалізованому тренінгу з етики спілкування з людьми з інвалідністю, який відбувся у селі Підгороднє (Тернопільщина) за підтримки Товариства Червоного Хреста України.

Учасники навчання отримали практичні поради щодо правильної комунікації з людьми з різними формами інвалідності – зору, слуху, аутизмом, порушенням кольоросприйняття. Особливу увагу приділили вправам із супроводу людей із порушенням зору – адміністраторам дали змогу відчути, як виглядає процес отримання послуг «з іншого боку».

Спільна мета — повага, доступність і довіра

Сервісні центри МВС спільно з Товариством Червоного Хреста України працюють над тим, щоб кожна людина відчувала себе в безпеці – як у полі бою, так і в державному сервісі.

Дякуємо медикам, волонтерам, адміністраторам і всім, хто щодня формує простір людяності.

Зазначимо, якщо ви стали свідком неправомірного використання емблеми Червоного Хреста – повідомте про це Товариство Червоного Хреста України через спеціальну форму на їхньому офіційному сайті.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.