Оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади


МВС України (вул. Богомольця, 10 м. Київ) оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» заступника начальника Регіонального сервісного центру МВС у Вінницькій області з питань взаємодії з органами місцевого самоврядування та громадськістю, згідно з умовами проведення конкурсу;

Особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі подають в установленому порядку такі документи:

  • Копія паспорта громадянина України.
  • Письмова заява про   участь   у   конкурсі   із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби, до якої додається резюме в довільній формі.
  • Письмова заява, в якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.
  • Копія (копії) документа (документів) про освіту.
  • Оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.
  • Заповнена особова картка встановленого зразка.
  • Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Порядок проведення відкритого конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби у регіональних сервісних центрах МВС визначено наказом  МВС  від 22  травня 2018 року N 429.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи, визначені порядком проведення відкритого конкурсу для призначення на посади в регіональних сервісних центрах МВС до 16 год. 45 хв. 08 червня 2018 року, за адресою м. Київ, вул. Лук’янівська, 62. 

Дата, час і місце проведення конкурсу: вул. Лук’янівська, 62, м. Київ, о 10 год. 00 хв., 12 червня  2018 року.

Контактна інформація: Вороніна Олена Сергіївна, тел. (044) 374-10-74, o.voronina@hsc.gov.ua