A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
widget will apear here

Сервісні центри МВС Харківщини поширюють Інформаційний вісник МВС України


08 Грудня 2022

Новий день дарує нові події, перемоги та нову інформацію. МВС України розробило грудневий випуск інформаційного вісника для деокупованих територій аби забезпечити громадян доступом до важливої інформації.

Працівники сервісних центрів МВС на Харківщині долучилися до розповсюдження інформаційного вісника. Отримати примірник можна не лише в стаціонарних приміщеннях, а й в мобільному сервісному центрі МВС, що курсує по всій деокупованій території.

Сьогодні мобільний сервісний центр МВС надає послуги в с. Липці. Там наші адміністратори роздають інформаційний бюлетень відвідувачам та місцевим жителям.

У випуску можна знайти інформацію, як і де можна відновити свої втрачені чи пошкоджені документи, як зареєструвати новонароджену дитину та як здійснити переоформлення майна, що розташоване на тимчасово окупованій території. А також містить поради, що робити у разі тривалого відключення електропостачання, як зробити себе помітним на дорозі та ще багато відповідей на інші життєво важливі питання.

Мобільний сервісний центр МВС буде курсувати Харківщиною й завтра. Обслуговування громадян здійснюватиметься за адресою: м. Первомайський, пр. 40 років Перемоги, 1. Всі охочі можуть отримати наші сервісні послуги та новий випуск інформаційного бюлетеня.

З надією у серці, вірою у краще та любов’ю до України. Разом до перемоги!

Нагадуємо, що консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС в Фейсбук. Відповіді на найпоширеніші питання можна знайти на сайті.