A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Перші кроки до впровадження послуг сервісних центрів МВС через ДП «Документ» у місті Дніпро — зроблено


24 Січня 2023

Сьогодні, 24 січня 2023 року, відбулася робоча зустріч керівників Регіонального сервісного центру МВС в Дніпропетровській області та підрозділу ДП «Документ» у місті Дніпро, що входить до сфери управління Державної міграційної служби України. 

За результатом цієї зустрічі було підписано Узгоджене рішення щодо співробітництва у сфері надання адміністративних послуг, які здійснюють сервісні центри МВС. 

За 2022 рік, найзатребуванішою послугою, особливо в період воєнного стану, — є обмін посвідчення водія. Минулого року до сервісних центрів МВС Дніпропетровщини для обміну та відновлення посвідчення водія звернулись понад 55 тисяч громадян.

Сервісні центри МВС завжди реагують на запити громадян. Невдовзі на Дніпропетровщині люди матимуть змогу здійснювати обмін свого посвідчення водія не лише в сервісних центрах МВС, ЦНАПах, а й у підрозділах ДП «Документ». 

Нагадаємо, що підрозділи ДП «Документ» працюють та надають послуги з обміну посвідчення водія у чотирьох містах Республіки Польща: Варшава, Вроцлав, Гданськ, Краків. До польських центрів «Паспортний сервіс» ДП «Документ» також приїжджають громадяни України з інших європейських держав.

Українці заслуговують на якісний державний сервіс. Працюємо для вас та вашої зручності!

Нагадуємо, що консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС в Фейсбук. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.