A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
widget will apear here

Працівники сервісних центрів МВС Харківщини задонатили свою кров і плазму для армії


10 Лютого 2023

Наші захисники та захисниці дивують увесь світ своєю мужністю та бойовою майстерністю, а ми — гідно віддячуємо їм нашею підтримкою. В умовах воєнного стану завжди існує необхідність в забезпеченні донорської крові та її компонентів. Тому чуємо про потребу та одразу реагуємо на неї. 

Працівники сервісного центру МВС Харківщини відвідали Харківський обласний центр служби крові і задонатили свою кров. 

Плазма та кров потрібні щодня як для українських військових, так і для цивільних, які потерпають від ракетних обстрілів росії.

Наразі виникла необхідність саме 1, 2, 3, 4 групи крові з негативним резусом. Аби забезпечити армію будь-хто може долучитися до здачі крові. Донація займає 10 хвилин. І донором може стати кожен віком від 18 років. Серед обов’язкових вимог маса тіла не менше ніж 50 кг та відсутність протипоказань до донорства.

Воювати можуть не лише хоробрі хлопці та дівчата, а й наша кров, особливо коли вона так їм потрібна. Найважливіше зараз бути надійним тилом воїнам аби вони мали змогу тримати лінію оборони, де життя найбільша цінність.

Незламні і непоборні у єдності. Разом ми сильні. Разом ми непереможні. Разом наближаємо Перемогу України!

Нагадуємо, що консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС в Фейсбук. Відповіді на найпоширеніші питання можна знайти на сайті.