A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
widget will apear here

Сервісні центри МВС відновлюють теоретичні іспити на Херсонщині


15 Березня 2023

Активно працюємо над відновленням державних послуг на деокупованій Херсонщині. 

Відсьогодні, 15 березня, у сервісному центрі МВС в місті Херсон відновлено складання теоретичного іспиту з правил дорожнього руху. Кандидати у водії пройшовши теоретичний курс навчання в автошколі можуть звернутись і отримати послугу в нашому закладі. 

Послуга надається без попереднього запису, достатньо звернутись до адміністратора сервісного центру МВС № 6541 за адресою вул. Вишнева, 22.

Вартість складання теоретичного іспиту — 13 гривень.

Необхідні документи для отримання послуги:

паспорт громадянина України;

копію довідки про реєстраційний номер облікової картки платника податків;

— документ, що підтверджує зміну персональних даних (за потреби);

— медичну довідку.

Свідоцтво про закінчення теоретичної підготовки подається навчальним закладом до сервісного центру МВС в електронному форматі. 

Нагадуємо, що після успішного складання теоретичного іспиту, кандидат у водії проходить практичний курс підготовки в автошколі. Склавши іспит в навчальному закладі, звертається до будь-якого зручного сервісного центру МВС для складання практичного іспиту.  Весь алгоритм отримання посвідчення вперше можна переглянути тут.

Ведеться активна робота щодо відновлення практичних іспитів на Херсонщині. Наразі погоджується з військовою адміністрацією маршрути на дорогах загального використання. 

Детальну інформацію щодо надання послуг сервісними центрами МВС у Херсонській області можна отримати за телефоном (050) 760-57-66 або на сайті Головного сервісного центру МВС.