A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
widget will apear here

За тиждень до сервісного центру МВС у Житомирі тричі викликали поліцію


09 Червня 2023

Одразу два інциденти трапилися в сервісному центрі МВС протягом одного дня – адміністратори виявили 2 фальшиві посвідчення. Ще одне затримання відбулося за кілька днів потому.

У першому випадку до сервісного центру МВС звернувся чоловік з наміром обміняти посвідчення, отримане у 2020 році. Однак під час перевірки виявилося, що клієнт взагалі ніколи не отримував водійське. А от сам документ з такими ж номером і серією видавався. Але не в Житомирі, як написали ділки на підробці, а в Івано-Франківську, і не 2020, а в 2021 році. Ну і, звісно, видавався він абсолютно іншій особі.

Друга подія дещо схожа – теж фальшиве посвідчення, видане на 3 роки раніше, ніж намалювали «умільці» на бланку, теж видане не в Житомирі (цього разу – Хмельницький), і належить оригінал іншій особі. Однак на заміну цієї підробки панянка вже встигла отримати новий документ у Великобританії.

Втретє приводом викликати поліцію стало не фальшиве посвідчення, а проблеми із законом у самого водія. Під час перевірки за базою даних «АРМОР» адміністратор сервісного центру МВС виявив, що клієнт розшукується Житомирським районним управлінням поліції ГУ НП в Житомирській області.

В усіх випадках правопорушників та матеріали справи передали правоохоронним органам. А сервісні центри МВС вкотре і наполегливо нагадують: єдиний законний спосіб отримати справжній документ – це пройти навчання в автошколі та скласти іспити в сервісному центрі МВС. А щоб не розгубитися, з чого починати «шлях за кермо» – шукайте підказки в нашій онлайн-інструкції «Як отримати посвідчення водія вперше».

Нагадуємо, що консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС в Фейсбук. Відповіді на найпоширеніші питання та корисна інформація на сайті.