A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
widget will apear here

Автопарк сервісного центру МВС Рівного поповнився двома новенькими автівками для практичних іспитів


02 Лютого 2024

У сервісних центрах МВС Рівненщини з 3 серпня 2023 року запроваджений пілотний проєкт із прозорих іспитів, який передбачає оптимізацію роботи сервісних центрів МВС та створення так званих екзаменаційних хабів. На території області з чотирьох сервісних центрів МВС в м. Рівне та м. Сарни здійснюється прийняття іспитів на право керування транспортними засобами.

Аби забезпечити громадянам комфортні умови для складання іспитів, у даних підрозділах збільшили кількість екзаменаторів. Крім того, розширили автопарк для складання практичного іспиту на категорію «В» — легкові автомобілі. Проте, попит на отримання посвідчення водія невпинно зростає. Так, у минулому році сервісні центри МВС Рівненщини видали вперше 18459 посвідчень водія, а це на 1600 посвідчень більше ніж у 2022. І ця цифра постійно зростає. Враховуючи це, виникла потреба у розширенні автопарку, аби усі охочі мали можливість у гідних умовах  скласти іспити у сервісних центрах МВС Рівненщини.

Допомогти у цьому питанні погодилася Рівненська міська рада, яка виділила кошти на купівлю транспортних засобів для сервісних центрів МВС області.

Так, автопарк територіального сервісного центру МВС Рівного поповнився двома новенькими автівками Renault Duster, одна з яких має автоматичну коробку передач.  Зауважимо, що до цього часу у сервісному центрі МВС м. Рівне не було власного автомобіля з автоматичною коробкою передач, на якому кандидати у водії, складали б практичний іспит. Окрім того, дані транспортні засоби обладнанні 4 відеокамерами, які будуть контролювати усі рухи як кандидата у водії, для його безпеки і в подальшому для можливості оскарження результатів іспиту, так само і рухи екзаменатора.

Відтепер у сервісному центрі МВС Рівного є 6 автівок для практичного іспиту на категорію «В», серед цієї кількості 4 – це нові транспортні засоби.

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.