На Сумщині збільшено кількість маршрутів для складання практичних іспитів на отримання водійських категорій у сервісному центрі МВС № 5943 м. Охтирка.
Зміни впроваджено з метою вдосконалення екзаменаційного процесу, підвищення рівня безпеки дорожнього руху та створення комфортніших умов як для кандидатів у водії, так і для інших учасників дорожнього руху.
Відтепер кількість маршрутів збільшено з 6 до 12.
Що змінилося
Оновлення маршрутів дозволяє:
- рівномірно розподіляти транспортні потоки під час проведення іспитів;
- зменшувати навантаження на окремі ділянки доріг;
- ефективніше організовувати навчальний та екзаменаційний процес;
- забезпечувати більш об’єктивну оцінку практичних навичок керування транспортними засобами.
Як сформовано оновлені маршрути
Маршрути для складання практичних іспитів розроблено з урахуванням:
- особливостей різних категорій транспортних засобів;
- типових і складних дорожніх ситуацій;
- реальних умов дорожнього руху, з якими водії стикаються у повсякденному житті.
Такий підхід дає можливість комплексно перевірити рівень підготовки кандидатів у водії, їхню здатність орієнтуватися в дорожній обстановці, приймати виважені рішення та неухильно дотримуватися вимог Правил дорожнього руху.
Ознайомитися з актуальними маршрутами для перевірки практичних навичок керування транспортними засобами можна на офіційному сайті сервісних центрів МВС.
Закликаємо кандидатів у водії завчасно планувати складання іспитів, користуватися можливостями системи Е-запис та попередньо ознайомлюватися з оновленими маршрутами.
Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.












