A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
widget will apear here

Порядок реєстрації транспортних засобів, що придбані на аукціоні, за рішенням суду


Державна реєстрація  конфіскованих  транспортних засобів або транспортних засобів, право власності на які встановлено за рішенням суду,  проводиться на підставі:

  • рішення суду із зазначенням марки, моделі, ідентифікаційних номерів складових частин таких засобів,
  • реєстраційних документів, зокрема свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу  або технічного паспорта (у разі їх наявності).
  • договору купівлі-продажу або іншого документу, що встановлює право власності
  • рішення Кабінету Міністрів України чи комісії, утвореної відповідно до Порядку розпорядження майном, конфіскованим за рішенням суду і переданим органам  державної  виконавчої  служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 липня 2002 р. № 985, про передачу  цих  транспортних засобів у разі конфіскації у власність держави.

Державна реєстрація зазначених транспортних засобів, ввезених на митну територію України без сплати податків і зборів (обов’язкових платежів), що передбачені законодавством під час імпорту таких засобів, проводиться за умови подання документів про внесення  таких  податків і зборів (обов’язкових платежів), за винятком безоплатно переданих конфіскованих транспортних засобів та транспортних  засобів,  які згідно з податковим законодавством звільнені від їх сплати, із внесенням  відповідного  запису у свідоцтво  про  реєстрацію.