A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
widget will apear here

Як отримати посвідчення водія після позбавлення права на керування транспортними засобами відповідно до ст. 130 або/та ст. 124?


Особам, позбавленим права на керування транспортними засобами за ст. 130 або/та ст. 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення, посвідчення водія повертається після обов’язкового проходження позачергового медичного огляду та складання в сервісному центрі МВС теоретичного і практичного іспитів. У разі наявності в посвідченні водія двох або більше категорій на право керування транспортного засобу теоретичний, практичний іспити складаються за вищою категорією в посвідченні водія.

Якщо позбавляють права на керування транспортними засобами за ст. 130 або/та ст. 124 Кодексу України про адміністративні правопорушення осіб, які отримали його вперше на 2 роки, повернення посвідчення водія не відбувається. Поновлення права на керування транспортними засобами в такому випадку здійснюється після перепідготовки в навчальному закладі з теоретичної та практичної підготовки та успішного складення теоретичного і практичного іспитів у сервісному центрі МВС. Таке посвідчення водія знову видається на 2 роки. 

На період дії воєнного стану в Україні та протягом трьох місяців з дня його припинення або скасування повернення посвідчення водія особі, позбавленій права на керування транспортного засобу, здійснюється уповноваженим працівником будь-якого сервісного центру МВС незалежно від місця зберігання вилученого посвідчення водія.