A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади


МВС України (вул. Богомольця, 10 м. Київ) оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б»– заступника начальника Регіонального сервісного центру МВС у Львівській області згідно з умовами проведення конкурсу.

Особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі подають в установленому порядку такі документи:

  • Копія паспорта громадянина України.
  • Письмова заява про   участь   у   конкурсі   із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби, до якої додається резюме в довільній формі.
  • Письмова заява, у якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.
  • Копія (копії) документа (документів) про освіту.
  • Оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.
  • Заповнена особова картка встановленого зразка.
  • Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Порядок проведення відкритого конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби у регіональних сервісних центрах МВС визначено наказом  МВС  від 17  травня 2019 року N 382.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи, визначені порядком проведення відкритого конкурсу для призначення на посаду в регіональний сервісний центр МВС до 18 год. 00 хв. 03 червня 2019 року, за адресою м. Київ, вул. Лук’янівська, 62. 

Дата, час і місце проведення конкурсу: вул. Лук’янівська, 62, м. Київ, о 10 год. 00 хв., 06 червня  2019 року.

Контактна інформація: Вороніна Олена Сергіївна, тел. (044) 374-10-74, o.voronina@hsc.gov.ua