A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад


Головний сервісний центр Міністерства внутрішніх справ (вул. Лук’янівська, 62, м. Київ) оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державного службовця категорій «Б» і В» Головного сервісного центру МВС, а саме:

 • начальника  відділу  організації підготовки, перепідготовки водіїв транспортних засобів, водіїв та суб’єктів, задіяних у перевезенні небезпечних вантажів управління організації реєстраційно-екзаменаційної роботи та взаємодії із суб’єктами господарювання, згідно з умовами проведення конкурсу;
 • провідного   спеціаліста   відділу системного аналізу та розробки інформаційних систем управління інформаційних технологій, згідно з умовами проведення конкурсу;
 • спеціаліста відділу організації підготовки, перепідготовки водіїв транспортних засобів, водіїв та суб’єктів, задіяних у перевезенні небезпечних вантажів управління організації реєстраційно-екзаменаційної роботи та взаємодії із суб’єктами господарювання, згідно з умовами проведення конкурсу;
 • спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності управління фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку, згідно з умовами проведення конкурсу.

Особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі подають в установленому порядку такі документи:

 • Копія паспорта громадянина України.
 • Письмова заява про   участь   у   конкурсі   із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме в довільній формі.
 • Письмова заява, у якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.
 • Копії документів про освіту.
 • Заповнена особова картка встановленого зразка.
 • Витяг з єдиного державного реєстру декларацій за 2016 рік (про подання декларації).
 • Посвідчення   атестації   щодо   вільного володіння державною мовою (Постанова Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 301).

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Порядок проведення відкритого конкурсу для призначення на посади Головного сервісного центру МВС  визначено наказом ГСЦ МВС  від 01 листопада 2017 року N 59к.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи, визначені порядком проведення відкритого конкурсу для призначення на посади в ГСЦ МВС до 18:00 год. 16 листопада 2017 року, за адресою м. Київ, вул. Лук’янівська, 62. 

Дата, час і місце проведення конкурсу: 22 листопада 2017 року, о 10 год. 00 хв., м. Київ, вул. Лук’янівська, 62.

Контактна інформація: Вороніна Олена Сергіївна, тел. (044) 374-10-74, o.voronina@hsc.gov.ua