A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади


Головний сервісний центр Міністерства внутрішніх справ (вул. Лук’янівська, 62, м. Київ) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорій  «В» Головного сервісного центру МВС, а саме головного спеціаліста відділу системного аналізу та розробки інформаційних систем управління інформаційних технологій Головного сервісного центру МВС, згідно з умовами проведення конкурсу

Особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі подають в установленому порядку такі документи:

  • Копія паспорта громадянина України.
  • Письмова заява про   участь   у   конкурсі   із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби, до якої додається резюме в довільній формі.
  • Письмова заява, у якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.
  • Копії документів про освіту.
  • Заповнена особова картка встановленого зразка.
  • Витяг з єдиного державного реєстру декларацій за 2016 рік (про подання декларації).
  • Посвідчення   атестації   щодо   вільного володіння державною мовою

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Порядок проведення відкритого конкурсу для призначення на посади Головного сервісного центру МВС  визначено наказом ГСЦ МВС  від 09 червня 2017 року N 163к.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи, визначені порядком проведення відкритого конкурсу для призначення на посади в ГСЦ МВС до 17:00 год. 26.06.2017, за адресою м. Київ, вул. Лук’янівська, 62. 

Дата, час і місце проведення конкурсу: 30 червня 2017 року, о 10 год. 00 хв., м. Київ, вул. Лук’янівська, 62

Контактна інформація: Вороніна Олена Сергіївна, тел. (044) 374-10-74, o.voronina@hsc.gov.ua