A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
widget will apear here

В Регіональному сервісному центрі МВС в Рівненській області оголошено конкурс на зайняття вакантної посади


Регіональний сервісний центр Міністерства внутрішніх справ в Рівненській області (вул. Вербова, 39, м. Рівне) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії «В» — провідного спеціаліста сектору персоналу Регіонального сервісного центру МВС в Рівненській області, , згідно з умовами проведення конкурсу.

Особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі подають в установленому порядку такі документи:

  • Копія паспорта громадянина України.
  • Письмова заява про   участь   у   конкурсі   із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби, до якої додається резюме в довільній формі.
  • Письмова заява, у якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.
  • Копія (копії) документа (документів) про освіту.
  • Оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.
  • Заповнена особова картка встановленого зразка.
  • Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Порядок проведення відкритого конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби у Регіональному сервісному центрі МВС в Рівненській області визначено наказом Регіонального сервісного центру МВС в Рівненській області  від 19 квітня 2019 року N 55.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи, визначені порядком проведення відкритого конкурсу для призначення на посаду в Регіональному сервісному центрі МВС в Рівненській області до 18 год. 00 хв. 07 травня 2019 року., за адресою м. Рівне, вул. Вербова, 39. 

Дата, час і місце проведення конкурсу: вул. Вербова, 39, м. Рівне, 10 год. 00 хв., 11 травня 2019 року.

Контактна інформація: Найко Ірина Василівна, тел. (0362) 679-913, info_riv@hsc.gov.ua