A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Статистика поданих анкет на стажування у сервісних центрах


Успіх проведення реформи сервісних центрів залежить від висококваліфікованих і мотивованих працівників, запровадження нових стандартів роботи, серед яких – дружній сервіс та клієнтоорієнтованість, спрощення надання адміністративних послуг, боротьба з корупцією та впровадження сучасних технологій.

У кожній області, по черзі, з квітня 2016 року по червень 2017 року, буде проводиться стажування, мета якого відібрати, навчити та в майбутньому прийняти на роботу найкращих стажерів – талановитих чоловіків та жінок, які мають активну життєву позицію, прагнуть стати частиною реформи та надавати якісні послуги громадянам. У ході інтенсивного стажування, розрахованого на 1-2 тижні теорії та 3-4 тижні практики,  стажери  отримують теоретичні та практичні знання від кращих тренерів. Після цього вони можуть пройти конкурс на адміністратора в сервісному центрі МВС.

Серед основних вимог до кандидатів: громадянство України, вік від 18 років, вища освіта (бакалавр, спеціаліст, магістр), відсутність судимостей, досвід роботи у сфері послуг схвалюється, але не є обов’язковим.

З детальною інформацією по статистиці поданих анкет на стажування можна ознайомитися у інфографіці кожної області. Стажування відбуватимуться протягом року по всій Україні, а нові співробітники вийдуть на посади адміністраторів сервісних центрів МВС.

Детальна інформація про стажування та подача анкет.