Чи потрібно при зміні кольору або переобладнанні робити перереєстрацію транспортного засобу?


Відповідно до пункту 33 Постанови Кабінету Міністрів України №1388-98 здійснюється перереєстрація транспортних  засобів у разі зміни його кольору та переобладнанні.  Після проведення переобладнання транспортні засоби у 10-дений термін підлягають перереєстрації у територіальному сервісному центрі МВС.