A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
widget will apear here

Сервісні центри МВС активно відновлюють роботу на деокупованій Херсонщині


29 Грудня 2022

Херсон це Україна. Так було, є і буде. І якби ворог не лютував і не намагався знищити мирне життя на Херсонщині, люди там продовжують жити. А де триває життя там сервісні центри МВС відновлюють свою роботу та повертають державні послуги на деокуповані території. 

Ще з листопада, щойно наші захисники витіснили окупантів,  Херсонщину відвідав наш мобільний сервісний центр МВС. Адже тоді у місті не було ні зв’язку, ні електроенергії. І, крім послуг з відновлення втрачених чи пошкоджених документів, для мешканців міста була створена точка доступу до wi-fi супутникового інтернету Starlink. Люди масово приходили аби зарядити свої гаджети й хоч якось зв’язатися з рідними.

Сьогодні ж ділимося з вами ще однією нашою перемогою з Херсонщини. У самому місті Херсоні запрацював наш стаціонарний сервісний центр МВС. І це вже 146-ий наш заклад, який відновив роботу за час повномасштабного вторгнення росіян на територію України. Нагадаємо, до 24 лютого функціонували 162. Саме приміщення у Херсоні не було зруйновано, проте окупанти забрали всю техніку, вирвали «по-живому» кабелі інтернет-зв’язку, зламали усі меблі. 

Тепер же тут надають послуги з реєстрації, перереєстрації, відновлення свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів, обміну та відновлення посвідчень водія. Крім того, громадяни можуть отримати міжнародне посвідчення водія або зробити вибракування транспортного засобу, яке постраждало внаслідок збройної агресії рф.

Також активно вирішують проблеми й з втраченими посвідченнями водія й свідоцтвами про реєстрацію авто для військових.

Разом із адміністраторами сервісного центру МВС працюють і фахівці з Експертної служби МВС, які здійснюють дослідження транспортних засобів. 

Графік роботи сервісного центру МВС в Херсоні:

вівторок-п’ятниця  8:00-17:00 

субота 8:00-15:45

неділя-понеділок — вихідні. 

Адреса: м. Херсон, вулиця Вишнева, 22

Послуги надаються у порядку «живої» черги.

Також, під час роботи наші працівники роздають Інформаційний вісник МВС України, що містить важливу інформацію для жителів звільнених територій.

Нагадуємо, що консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС в Фейсбук. Відповіді на найпоширеніші питання можна знайти на сайті.