A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Результати першого тижня пілотного проєкту із прозорих іспитів у 4 регіонах


08 Червня 2023

прозорі іспити в сервіних центрах МВС

У Львівській, Київській, Вінницькій та Одеській областях триває пілотний проєкт із забезпечення прозорих умов складання іспитів у сервісних центрах МВС. У класах для складання теорії та автівках сервісних центрів МВС для складання практики тепер є більше камер спостереження, відповідно процеси складання іспитів легко моніторити та за потреби оскаржувати результати.

За тиждень з 1 по 7 червня включно в цих 4 областях 2 524 разів кандидати у водії складали теоретичні іспити та 2 652 рази екзаменатори приймали практичні іспити. Ця статистика враховує всі категорії транспортних засобів.

Успішність складання теоретичного іспиту з першого разу становить 23%. 

Успішність складання практичного іспиту з першого разу становить 36%.

Що стосується найбільш популярних транспортних засобів — категорії В — легкові авто, то більшість кандидатів у водії обирала для складання іспиту транспортний засіб навчального закладу, а не транспортний засіб сервісного центру МВС. 1384 проти 634 разів. Варто зазначити, що орієнтовна вартість складання іспиту на транспортному засобі сервісного центру МВС — 13 грн, а вартість оренди авто навчального закладу залежить від умов договору між кандидатом у водії та навчальним закладом, де він проходив навчання.

Помітною зміною для кандидатів у водії стало те, що у цих 4 областях уже можна онлайн оформити талон попереднього запису на практичний іспит за допомогою функціоналу Е-ЗАПИС. Тобто, кількість візитів до сервісного центру МВС можна скоротити з 2 до 1. У всіх інших областях для того, щоб взяти талон попереднього запису на практичний іспит, поки що треба завітати безпосередньо до приміщення та оформити талон на практичний іспит у терміналі. 

За перший тиждень, як існує можливість оформити талон попереднього запису онлайн, прослідковується закономірність, що більшість кандидатів у водії обирає зручний формат запису на практичний іспит і робить це через смартфон або комп’ютер. 2 486 кандидатів у водії оформили свої талони попереднього запису на практичний іспит у сервісному центрі МВС через сайт, а 1 871 людина обрала спосіб оформлення талону попереднього запису в терміналі безпосередньо в будівлі сервісного центру МВС.

Нагадуємо, у 4 областях екзаменаційна діяльність сервісних центрів МВС оптимізована. Тепер є ті сервісні центри МВС, які більше не приймають теоретичних та практичних іспитів, а надають всі види послуг, крім іспитів. Екзаменаційна діяльність у 4 регіонах є лише тут:

Львівська область: 

Львів (сервісний центр МВС № 4641), 

село Червоне (сервісний центр МВС № 4643), 

Стрий (сервісний центр МВС № 4645), 

Червоноград (сервісний центр МВС № 4646), 

село Зимна Вода (сервісний центр МВС № 4649);

Київська область: 

Біла Церква (сервісний центр МВС № 3242), 

село Софіївська Борщагівка (сервісний центр МВС № 3246), 

Переяслав (сервісний центр МВС № 3248);

Одеська область: 

Білгород-Дністровський (сервісний центр МВС № 5143),

Ізмаїл (сервісний центр МВС № 5144), 

Подільськ (сервісний центр МВС № 5149), 

Одеса (сервісний центр МВС № 5154);

Вінницька область: 

Вінниця (сервісний центр МВС № 0541), 

Могилів-Подільський (сервісний центр МВС № 0543), 

Тульчин (сервісний центр МВС № 0544).

Нагадуємо, що консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС в Фейсбук. Відповіді на найпоширеніші питання та корисна інформація на сайті.