A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
widget will apear here

Понад 22 тисячі проданих транспортних засобів через Дію


28 Лютого 2024

Цифровізація послуг продовжує набирати обертів. Громадяни активно змінюють підхід до купівлі-продажу автівок. Адже це зручно мати можливість продати чи купити легкове авто, мотоцикл або мопед за допомогою мобільного телефону.

У застосунку Дія можна скористатися послугою з перереєстрації авто з 20 грудня 2023 року. Від моменту її запуску, тобто за трошки більше 2 місяці роботи, було перереєстровано понад 22 тисячі транспортних засобів. Завдяки цьому все частіше на дорогах країни ми можемо бачити транспортні засоби з серією DІ.

Продавець і покупець укладають договір купівлі продажу онлайн, а свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу та номерний знак отримують у зручному відділенні Укрпошти. Водночас продавець авто може як передати новому власнику закріплені за транспортним засобом номерні знаки, так і залишити їх на зберіганні в сервісному центрі МВС для подальшого свого користування на новому авто.

Якщо покупець залишив номерний знак продавця, то користуватися автівкою можна одразу після того, як з’явиться свідоцтво про реєстрацію в Дії. Але, якщо замовили новий номерний знак із серією DІ, то керувати автомобілем зможете лише після їх отримання на Укрпошті.

Цифрова держава – це зручне, прозоре та людяне спілкування громадян і державних установ. Цифровізація – це сучасна Україна. Цифровізуймося разом!

Проєкт реалізовано разом із Міністерством цифрової трансформації та ДП «ІНФОТЕХ».

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.