A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
widget will apear here

Перереєстрація транспортних засобів та обмін посвідчення водія у Дії знову доступні 


28 Травня 2024

З 28 травня відновлюється можливість отримати сервісні послуги МВС у застосунку Дія. Сьогодні вже знову можна обміняти посвідчення водія та продати авто, мотоцикл чи мопед через смартфон. 

Надання послуг сервісних центрів МВС у застосунку Дія були тимчасово призупинені у зв’язку зміною реквізитів для оплати рахунків. Обмеження діяли з 24 до 27 травня включно. 

Нагадуємо, перереєструвати транспортний засіб можуть лише фізичні особи, якщо у них перший продаж у році. Наявні номерні знаки можна залишити або ж отримати нові — спеціальної серії DI. Документи доставляються Укрпоштою на обране вами відділення. Також можна замовити лише електронне свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу (без бланка) та користуватися авто, коли документ відобразиться у Дії. 

При обміні посвідчення водія в Дії замовник обирає шлях отримання документа: у будь-якому зручному сервісному центрі МВС, у відділення Укрпошти або кур’єром на адресу. Також можна замовити лише електронне посвідчення водія (е-посвідчення). 

Звертаємо вашу увагу, що е-посвідчення водія та е-свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу дійсні лише на території України. 

Консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна отримати за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінках Головного сервісного центру МВС в Фейсбук та Інстаграм. Відповіді на найпоширеніші питання та корисну інформацію черпайте на сайті.