A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту
widget will apear here

Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади


Головний сервісний центр Міністерства внутрішніх справ (вул. Лук’янівська, 62, м. Київ) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади державного службовця категорії  «Б» Головного сервісного центру МВС, а саме начальника відділу стандартизації та погодження використання спеціальних пристроїв управління стандартизації Головного сервісного центру МВС, згідно з умовами проведення конкурсу

Особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі подають в установленому порядку такі документи:

  • Копія паспорта громадянина України.
  • Письмова заява про   участь   у   конкурсі   із зазначенням основних мотивів до зайняття посади державної служби за формою згідно з додатком 2 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 № 246, до якої додається резюме в довільній формі.
  • Письмова заява, у якій особа повідомляє, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону або копія довідки встановленої форми про результати такої перевірки.
  • Копії документів про освіту з додатком (додатками).
  • Заповнена особова картка встановленого зразка, затвердженого наказом Національного агенства України з питанб державної служби від 05.08.2016 №156.
  • Витяг з єдиного державного реєстру декларацій за 2016 рік (про подання декларації).
  • Посвідчення   атестації   щодо   вільного володіння державною мовою (Постанова Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 301)

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Порядок проведення відкритого конкурсу для призначення на посади Головного сервісного центру МВС  визначено наказом ГСЦ МВС  від 19 липня 2017 року N 37к.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи, визначені порядком проведення відкритого конкурсу для призначення на посади в ГСЦ МВС до 17:00 год. 03.08.2017, за адресою м. Київ, вул. Лук’янівська, 62. 

Дата, час і місце проведення конкурсу: 08 серпня 2017 року, о 10 год. 00 хв., м. Київ, вул. Лук’янівська, 62

Контактна інформація: Вороніна Олена Сергіївна, тел. (044) 374-10-74, o.voronina@hsc.gov.ua